Müügiprotsess

Patarei merekindlus müüakse avalikul enampakkumisel. Enampakkumise tähtaeg on 12. november 2019.    

Enampakkumise põhitingimused

Avalik enampakkumine on müügi viis, kus müügileping sõlmitakse pakkujaga, kes on pakkunud kõige kõrgema ostuhinna ja nõustub lisatingimustega. Enampakkumise periood on kuus kuud, mille jooksul on Patarei merekindluse ostuhuvilisel võimalik tutvuda kinnistutega, müügitingimustega ning koostada omapoolne pakkumus. Enampakkumise alghind on 4,5 miljonit eurot.

2. Pakkumuste esitamine

Patarei merekindluse avalikul enampakkumisel osalemiseks tuleb esitada oma pakkumus 12. novembriks 2019. Pakkumus esita palun Riigi Kinnisvara kontorisse aadressil Lelle 24, 11318 Tallinn. Täpsemad juhised leiad lõigu lõpus olevast müügitingimuste dokumendist. 
7. kuul

3. Pakkumuste avamine ja hindamine

Pakkumuste kvalifitseerimisdokumendid avatakse Riigi Kinnisvara kontoris aadressil Lelle 24, 11318 Tallinn 12. novembril 2019 kell 14.15. Komisjon hindab pakkujate hinnapakkumuste vastavust esitatud tingimustele ja teavitab tulemustest.
7. kuul

4. Enampakkumise võitja väljakuulutamine ning müügilepingu sõlmimine

Patarei merekindluse avalikul enampakkumisel kvalifitseerumistingimustele vastanud pakkujatest kõige kõrgemat hinda pakkunud osaleja kuulutatakse võitjaks. Müügileping sõlmitakse enampakkumise võitjaga 60 päeva jooksul enampakkumise tulemuste kinnitamisest.
8.-9. kuul

Müügitingimused